Pasja Nieruchomości Doradztwo
Kontakt:
604 43 18 08

692 26 48 40

728 45 31 07

biuro@pasjanieruchomosci.pl

Pośrednictwo w obrocie nieruchomości

PASJA Nieruchomości, Doradztwo jest firmą działającą na lokalnym rynku pośrednictwa w obrocie nieruchomościami.

Pośredniczymy w transakcjach kupna, sprzedaży i wynajmu: mieszkań, domów, lokali użytkowych, działek zarówno w Płocku jak i w okolicach.

Na rynku działamy dopiero od 2005 roku, lecz możemy poszczycić się wieloma udanymi przedsięwzięciami oraz grupą zadowolonych Klientów oraz skutecznie służymy płocczanom i mieszkańcom naszego regionu poradą oraz pomocą przy podejmowaniu decyzji związanych z zakupem lub sprzedażą nieruchomości. 

 

Pośrednik w obrocie nieruchomościami – zawód polegający na kojarzeniu stron transakcji (także doradztwo) przy zakupie, sprzedaży, zamianie, najmie, wynajmie nieruchomości.

Pasja Nieruchomości, Doradztwo w swojej wieloletniej praktyce na rynku nieruchomości, skutecznie realizuje wiele celów

Gwarancją fachowej obsługi są nasze kwalifikacje - wykształcenie prawnicze uzupełnione o podyplomowe studia w zakresie pośrednictwa w obrocie nieruchomości liczne szkolenia zawodowe - potwierdzone uzyskaniem licencji pośrednika w obrocie nieruchomościami nr 7365.

Nabyta wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem w przy przeprowadzaniu transakcji na rynku nieruchomości daje Państwu poczucie bezpieczeństwa oraz gwarancję, właściwie przeprowadzonej transakcji.

Działamy na podstawie umowy, która gwarantuje naszym kontrahentom wykonanie usługi pośrednictwa ze szczególną starannością, przestrzeganiem norm i zasad prawnych regulujących zagadnienia obrotu na rynku nieruchomości

Poza ogólnie dostępnym Internetem, wykorzystujemy wszelkie możliwe środki przekazu w celu skojarzenie stron transakcji.

Nasze oferty można również znaleźć w telewizji regionalnej, prasie, radiu, wydawanej przez nas cyklicznie gazetce oraz na naszej tablicy ogłoszeniowej.

Stawiamy sobie za cel profesjonalne, kompleksowe i rzetelne świadczenie usług związanych z pośrednictwem w obrocie nieruchomościami, zgodnie z kodeksem etyki i standardami zawodowymi. Dokładamy wszelkich starań, aby naszym klientom zapewnić jak najwyższy poziom usług.

 

Przejrzyj naszą ofertę